paletové vozíky,zdvihací plošiny,zdvihací stůl,paletový vozík,vysokozdvižné vozíky,zdvohací stoly,zdvihací plošina,manipulační technika,vysokozdvižný vozík

Paletové vozíky — STANDARDNÍ, 2000 - 2500kg

ŠTÍTKY: vozík na palety,DB,vidlice 900mm,ruční,2t,2500kg,technika,speciální,euro,paletizační vozíky,palet,paletový vozík,manipulační technika,standartdní,2.5t,paletové vozíky,paletizační vozík,2000kg,euro,BF,manipulace,mechanický,vozík na europalety.

prodloužené,BFG,DB,standartdní,s brzdou,s tiskárnou,BFZ,BF,s váhou a tiskárnou,BFS,paletový vozík do auta,s váhou,deltalift,WF,elektrický,speciální,BFL,zkrácený,CBD,BFQ,paletizační vozíky,BFB,JF,paletovací vozík,ruční,BF6,paletový vozík na euro palety,paletizační vozík,mechanický,paletové vozíky do skladu,paletovací vozíky,s rychlozdvihem,vozík

Standardní paletové vozíky řady DB jsou ideální k běžné přepravě manipulovaného zboží ve skladech s rovnou podlahou. Paletový vozík DB je ideální pomocník k manipulaci s materiálem v lehčích provozech. Paletové vozíky DB jsou dodávány jak v základním provedení k přepravě europalet, tak jsou i paletové vozíky DB speciálních rozměrů s různou délkou a šířkou vidlic, které jsou ideální k přepravě speciálních palet.

Standardní paletové vozíky řady BF jsou ideální k přepravě materiálu do hmotnosti 2500kg. Paletový vozík BF má robustnější konstrukci než paletový vozík DB. Paletový vozík BF je určen do náročnějších provozů. Paletový vozík BF nabízíme i v provedení s kratšími vidlicemi 900mm. Řada paletových vozíků Paletové vozíky disponují kvalitní a ergonomicky zpracovanou ojí.

Paletové vozíky — S RYCHLOZDVIHEM

ŠTÍTKY: s rychlozdvihem,2500kg,BF,ruční,manipulační technika,paletovací vozíky,vozík na palety,paletizační vozík,2.5t,vozík na palety,paletizační vozíky,paletový vozík,technika,euro,paletovací vozík,standartdní,manipulace,rychlozdvih,BFQ,mechanický,paletové vozíky,speciální.

zkrácený,paletizační vozíky,BFB,CBD,BF,ruční,s váhou,paletový vozík na euro palety,paletovací vozíky,mechanický,WF,BFQ,s váhou a tiskárnou,standartdní,paletové vozíky do skladu,BFS,vozík,deltalift,s tiskárnou,BFZ,elektrický,s rychlozdvihem,paletovací vozík,BF6,prodloužené,s brzdou,JF,paletizační vozík,paletový vozík do auta,BFL,BFG,DB,speciální

Paletové vozíky s rychlozdvihem vycházejí z řady paletových vozíků BF. Jedná se o konstrukčně totožný vozík, jako je paletový vozík BF s tím rozdílem, že paletový vozík BFQ má v hydraulice jiný průtokový ventil oleje, což má za důsledek jiný poměr zdvihu na vynaloženou energii. V praxi to znamená, že paletový vozík zvednete na menší počet kmitů oje, avšak na úkor vyšší vynaložené síly. Tento paletový vozík BFQ nachází uplatnění především tam, kde manipulujete s lehčími břemeny. Čas zdvihu u paletového vozíku tak snížíte na polovinu.

Paletový vozík BFQ je nepostradatelným pomocníkem ve skladech a provozech. Oproti typu DB má tento zesílenou konstrukci, robustnější hydrauliku a větší řiditelná kola, díky čemuž s ním lze manipulovat s břemeny až do hmotnosti 2500kg.

Paletové vozíky — S BRZDOU

ŠTÍTKY: s váhou,CBD,WF,s brzdou,BFG,speciální,s rychlozdvihem,BF,s váhou a tiskárnou,JF,BFQ,paletové vozíky do skladu,vozík,ruční,BFS,prodloužené,elektrický,BF6,paletovací vozík,paletizační vozík,BFB,BFZ,standartdní,DB,deltalift,s tiskárnou,paletový vozík na euro palety,paletizační vozíky,paletovací vozíky,paletový vozík do auta,zkrácený,mechanický,BFL.

vozík,BF6,s váhou a tiskárnou,deltalift,BF,JF,s rychlozdvihem,mechanický,BFL,paletovací vozík,zkrácený,elektrický,BFS,prodloužené,paletový vozík na euro palety,ruční,CBD,standartdní,paletizační vozík,s tiskárnou,s brzdou,BFZ,paletový vozík do auta,BFG,BFB,speciální,BFQ,WF,DB,s váhou,paletizační vozíky,paletovací vozíky,paletové vozíky do skladu

Paletové vozíky s brzdou vychází taktéž jako paletový vozík BFQ z modelové řady paletových vozíků BF. Paletový vozík BFB s brzdou má řiditelná kolečka opatřené bubnovými brzdami, které se ovládají přídavnou páčkou na oji. Paletové vozíky BFB nacházejí využití především všude tam, kde manipulujete s břemenem po šikmé ploše a můžete si paletový vozík jednoduše přibrzdit přitáhnutím páčky na oji. Paletový vozík BFB se dá taktéž pevně zaaretovat, proti nechtěnému pohybu.

Paletové vozíky — DLOUHÉ (PRODLOUŽENÉ)

ŠTÍTKY: paletovací vozík,vozík,WF,s brzdou,BFS,ruční,BFL,paletový vozík do auta,speciální,BFG,JF,DB,zkrácený,paletový vozík na euro palety,paletové vozíky do skladu,deltalift,s váhou a tiskárnou,BFB,paletizační vozíky,BFQ,BF6,paletovací vozíky,prodloužené,standartdní,CBD,s tiskárnou,elektrický,s rychlozdvihem,mechanický,BF,paletizační vozík,s váhou,BFZ.

BF,standartdní,paletové vozíky do skladu,s váhou,BFZ,paletizační vozík,BFS,s váhou a tiskárnou,BFB,BF6,elektrický,JF,vozík,WF,DB,mechanický,s rychlozdvihem,prodloužené,paletovací vozíky,CBD,s brzdou,paletový vozík na euro palety,paletový vozík do auta,speciální,paletovací vozík,deltalift,BFQ,ruční,BFL,zkrácený,s tiskárnou,BFG,paletizační vozíky

Paletové vozíky s prodlouženými vidlicemi jsou vhodné pro přepravu nadměrných speciálních palet, či pro přepravu nadměrně dlouhého nákladu. Prodloužené paletové vozíky vycházejí z koncepce paletových vozíků řady BF. Paletový vozík s prodlouženými vidlicemi je dodáván v několika rozměrových variantách. Paletový vozík s délkou vidlic 1500mm, paletový vozík s délkou vidlic 1800mm a paletový vozík s délkou vidlic 2000mm. Je možnost zakoupit paletový vozík s délkou vidlic dle Vaší specifikace.

Paletové vozíky — KRÁTKÉ (ZKRÁCENÉ)

ŠTÍTKY: BFG,JF,ruční,prodloužené,s váhou a tiskárnou,paletovací vozík,standartdní,WF,elektrický,paletové vozíky do skladu,BFB,paletový vozík do auta,BF,s rychlozdvihem,paletizační vozík,BFS,paletovací vozíky,s váhou,s brzdou,speciální,paletový vozík na euro palety,s tiskárnou,DB,BF6,BFQ,mechanický,deltalift,CBD,zkrácený,BFZ,BFL,vozík,paletizační vozíky.

BFZ,s tiskárnou,standartdní,JF,mechanický,BFG,WF,deltalift,s rychlozdvihem,elektrický,speciální,paletizační vozíky,paletovací vozíky,BFB,DB,paletový vozík na euro palety,BFL,s váhou,paletový vozík do auta,prodloužené,paletové vozíky do skladu,BFS,CBD,paletovací vozík,s brzdou,paletizační vozík,BF,BFQ,s váhou a tiskárnou,BF6,zkrácený,vozík,ruční

Paletové vozíky se zkrácenými vidlicemi najdou využití především všude tam, kde k manipulaci není mnoho prostoru. Taková místa jsou třeba korba nákladního automobilu či naplněný sklad s malými manipulačními uličkami. Koncepce paletového vozíku se zkrácenými vidlicemi vychází z modelové řady paletových vozíků DB. Avšak máte-li zájem o zkrácený paletový vozík s vyšší nosností 2500kg, taktéž Vám můžeme vyhovět. Je možné sehnat paletový vozík se zkrácenými vidlicemi na zakázku. V této variantě se vychází z modelové řady paletových vozíků BF. Nejběžnější zkrácená varianta paletových vozíku je 800mm, kde pohodlně převezete europaletu při naložení na kratší stranu. Dále můžete sehnat také paletový vozík se sníženou délkou vidlic 900mm. Taktéž se prodávají speciální paletové vozíky ultrakrátké, dle Vašich požadavků.

Paletové vozíky — ŠIROKÉ (ROZŠÍŘENÉ)

ŠTÍTKY: s tiskárnou,zkrácený,paletovací vozík,WF,speciální,ruční,BF6,BFL,prodloužené,BFS,CBD,paletový vozík na euro palety,s brzdou,BFB,paletový vozík do auta,vozík,DB,paletovací vozíky,BF,elektrický,paletové vozíky do skladu,s rychlozdvihem,mechanický,paletizační vozíky,deltalift,paletizační vozík,BFG,standartdní,BFZ,s váhou,s váhou a tiskárnou,JF,BFQ.

BF6,vozík,CBD,paletizační vozíky,paletový vozík do auta,elektrický,BF,ruční,WF,s váhou a tiskárnou,standartdní,mechanický,speciální,paletovací vozíky,paletovací vozík,BFB,DB,BFL,prodloužené,BFS,JF,paletové vozíky do skladu,s rychlozdvihem,BFQ,BFG,paletizační vozík,deltalift,BFZ,s brzdou,s váhou,s tiskárnou,paletový vozík na euro palety,zkrácený

Paletové vozíky s rozšířenými vidlicemi k přepravě nestandardních širokých palet, nebo všude tam, kde je potřeba paletovým vozíkem přepravit široký náklad. Rozšířené paletové vozíky rovněž vychází ze série paletových vozíků BF. Rozšířený paletový vozík je nabízen v šířce 685mm s délkou vidlic paletového vozíku 1150mm. Dle přání zákazníka je možnost dodat i jiné varianty rozšířeného paletového vozíku.


Paletové vozíky — ÚZKÉ (ZÚŽENÉ)

ŠTÍTKY: CBD,BF6,speciální,deltalift,ruční,mechanický,paletový vozík do auta,WF,paletizační vozíky,standartdní,s váhou,paletové vozíky do skladu,paletovací vozíky,JF,elektrický,BFL,prodloužené,BFB,vozík,BFZ,s tiskárnou,paletový vozík na euro palety,BFS,paletovací vozík,paletizační vozík,zkrácený,s váhou a tiskárnou,s brzdou,BF,BFG,DB,BFQ,s rychlozdvihem.

BFS,prodloužené,s váhou,CBD,JF,standartdní,BFQ,elektrický,BFG,s váhou a tiskárnou,BFL,paletovací vozíky,BF,WF,paletové vozíky do skladu,BF6,paletizační vozíky,vozík,s rychlozdvihem,paletový vozík do auta,zkrácený,mechanický,paletovací vozík,BFB,speciální,BFZ,s tiskárnou,deltalift,ruční,paletový vozík na euro palety,paletizační vozík,s brzdou,DB

Paletové vozíky se zúženými vidlicemi se používají, je-li potřeba manipulovat se speciální úzkou paletou. Paletový vozík zúžený vychází opět z koncepce paletového vozíku BF. Speciální zúžený paletový vozík BFZ se šířkou vidlic 406mm a délkou vidlic 800mm. Seženete i jiné varianty zúžených paletových vozíků, popřípadě různé kombinace délek a šířek vidlic paletových vozíků.


Paletové vozíky — NÍZKÉ (SNÍŽENÉ)

ŠTÍTKY: paletový vozík do auta,paletizační vozíky,BF,paletový vozík na euro palety,speciální,BFQ,BFG,paletové vozíky do skladu,s brzdou,s váhou a tiskárnou,WF,ruční,BFB,paletovací vozík,s tiskárnou,standartdní,zkrácený,deltalift,BFZ,elektrický,s váhou,prodloužené,paletizační vozík,DB,vozík,BFL,paletovací vozíky,s rychlozdvihem,CBD,BFS,JF,BF6,mechanický.

elektrický,s váhou,paletizační vozík,deltalift,paletové vozíky do skladu,mechanický,BF,BFB,zkrácený,BFL,BFZ,BF6,DB,BFQ,s tiskárnou,prodloužené,paletový vozík do auta,s brzdou,paletový vozík na euro palety,s rychlozdvihem,paletizační vozíky,s váhou a tiskárnou,paletovací vozíky,JF,BFG,paletovací vozík,BFS,vozík,ruční,CBD,standartdní,speciální,WF

Paletové vozíky se sníženou výškou vidlic se používají pro přepravu speciálních nízkých palet (Čína,USA), oproti europaletám. Paletové vozíky se sníženou výškou mají označení BFL. V sortimentu naleznete paletový vozík BFL15 s nosností 1500kg a výškou vidlic 50mm a paletový vozík BFL10 s nosností 1000kg a světlou výškou vidlic 35mm. Paletové vozíky BFL mají délku vidlic 1150mm a šířku vidlic 520mm.


Paletové vozíky — MALÉ (MINI)

ŠTÍTKY: paletovací vozíky,BFQ,deltalift,ruční,DB,s rychlozdvihem,s váhou,s váhou a tiskárnou,BFS,paletový vozík na euro palety,CBD,BF6,paletový vozík do auta,BF,JF,elektrický,prodloužené,paletové vozíky do skladu,BFG,speciální,s brzdou,WF,paletizační vozík,BFL,BFB,s tiskárnou,BFZ,mechanický,paletizační vozíky,zkrácený,vozík,standartdní,paletovací vozík.

paletový vozík do auta,elektrický,BFZ,paletovací vozík,BFS,WF,s váhou a tiskárnou,s brzdou,s tiskárnou,BFG,BF6,BFQ,vozík,paletizační vozíky,BFL,BF,standartdní,ruční,paletový vozík na euro palety,paletovací vozíky,CBD,prodloužené,s váhou,paletizační vozík,paletové vozíky do skladu,BFB,s rychlozdvihem,speciální,zkrácený,deltalift,DB,mechanický,JF

Paletový vozík mini je speciální Paletový vozík pro občasné použití. Tento Paletový vozík je velice snadné přepravovat například v kufru automobilu, jelikož jeho hmotnost je pouze 35kg. Paletový vozík mini má označení WF, délka vidlic je 800mm, šířka vidlic 380mm. Tento Paletový vozík díky svým rozměrům a hmotnosti je velice praktický a univerzální.


Paletové vozíky — NEREZ (NEREZOVÁ OCEL)

ŠTÍTKY: s tiskárnou,paletovací vozík,mechanický,BFL,BFB,standartdní,s váhou a tiskárnou,zkrácený,vozík,s brzdou,paletizační vozíky,s rychlozdvihem,BFG,DB,BF,paletovací vozíky,paletový vozík do auta,paletizační vozík,WF,ruční,deltalift,prodloužené,BF6,BFQ,paletový vozík na euro palety,speciální,BFS,s váhou,CBD,elektrický,paletové vozíky do skladu,BFZ,JF.

paletový vozík do auta,BFB,deltalift,paletizační vozík,JF,BF,paletizační vozíky,prodloužené,BFZ,elektrický,zkrácený,ruční,BFQ,paletovací vozíky,mechanický,vozík,BFS,standartdní,WF,s brzdou,BF6,CBD,paletové vozíky do skladu,s tiskárnou,paletovací vozík,DB,s váhou,s váhou a tiskárnou,BFG,s rychlozdvihem,speciální,paletový vozík na euro palety,BFL

Paletový vozík BFS je vyrobený z nerezové oceli a je vhodný pro čisté potravinářské provozy nebo agresivní chemické provozy. Tento Paletový vozík nachází uplatnění všude tam, kde klasický vozík nevydrží. Nerezový Paletový vozík BFS je standardně osazen nylonovými koly, které jsou přímo určené pro tyto účely.


Paletové vozíky — POKOVENÉ (ALTERNATIVA ZA NEREZ)

ŠTÍTKY: s rychlozdvihem,mechanický,standartdní,BF6,elektrický,BFQ,s váhou a tiskárnou,zkrácený,DB,BFZ,paletizační vozík,paletové vozíky do skladu,paletovací vozíky,BFS,deltalift,BFL,paletizační vozíky,BFB,prodloužené,paletový vozík do auta,BF,JF,CBD,s tiskárnou,s váhou,paletovací vozík,BFG,ruční,paletový vozík na euro palety,s brzdou,speciální,WF,vozík.

ruční,BFG,paletovací vozíky,s tiskárnou,s váhou,paletové vozíky do skladu,paletový vozík na euro palety,paletizační vozíky,vozík,elektrický,BFS,JF,deltalift,paletizační vozík,BFQ,s rychlozdvihem,s brzdou,BFZ,WF,standartdní,speciální,mechanický,BFB,paletový vozík do auta,zkrácený,s váhou a tiskárnou,CBD,BF,prodloužené,BFL,paletovací vozík,DB,BF6

Paletový vozík BFG je galvanicky pokovený na místo standardní úpravy práškovou barvou. Paletový vozík BFG je ideální používat všude tam, kde klasický vozík nevydrží, ale provoz není tak náročný na plně nerezový Paletový vozík. I tento Paletový vozík, jako Paletový vozík BFS, je osazen kvalitními nylonovými koly, které jsou především určená do čistých provozů.


Paletové vozíky — ELEKTRICKÉ (NÍZKOZDVIŽNÉ)

ŠTÍTKY: WF,paletizační vozíky,ruční,s váhou a tiskárnou,standartdní,BFB,prodloužené,zkrácený,BFL,elektrický,BFQ,speciální,s váhou,mechanický,BF6,paletový vozík na euro palety,JF,DB,BFG,paletovací vozík,paletový vozík do auta,BF,paletizační vozík,s brzdou,CBD,paletovací vozíky,s tiskárnou,s rychlozdvihem,vozík,paletové vozíky do skladu,deltalift,BFZ,BFS.

standartdní,zkrácený,ruční,paletový vozík do auta,BFG,BF,s tiskárnou,elektrický,paletové vozíky do skladu,s váhou a tiskárnou,BFZ,BF6,paletizační vozík,CBD,prodloužené,BFB,WF,paletovací vozíky,s brzdou,s váhou,BFS,paletový vozík na euro palety,vozík,mechanický,deltalift,paletizační vozíky,JF,speciální,paletovací vozík,s rychlozdvihem,BFQ,BFL,DB

Paletové vozíky elektrické Nízkozdvižné jsou většinou nabízené ve 2 variantách. Nízkozdvižné Paletové vozíky s elektrickým pojezdem a ručním zdvihem. V této variantě se nabízí paletový vozík CBD10A-II. Další variantou elektrických paletových nízkozdvižných vozíku je typ CBD20H s elektrickým pojezdem a taktéž elektrickým zdvihem. paletový vozík CBD20H je opatřen ergonomickým madlem s ovládacími prvky, nástupní plošinkou pro obsluhu a bezpečnostními madly. Tyto Paletové vozíky jsou nepostradatelnými pomocníky v rozsáhlých skladech, kde se musí překonávat s naloženým břemenem delší vzdálenosti.

Paletové vozíky — NŮŽKOVÉ (S NŮŽKOVÝM ZDVIHEM)

ŠTÍTKY: s váhou a tiskárnou,standartdní,BF,elektrický,s rychlozdvihem,deltalift,s váhou,paletové vozíky do skladu,CBD,JF,paletový vozík do auta,DB,paletovací vozíky,BFS,paletovací vozík,mechanický,s tiskárnou,paletizační vozíky,BFG,zkrácený,paletový vozík na euro palety,WF,ruční,prodloužené,BF6,BFL,vozík,s brzdou,paletizační vozík,BFZ,BFB,BFQ,speciální.

BFB,standartdní,BFS,mechanický,WF,s váhou a tiskárnou,paletový vozík na euro palety,BF6,paletizační vozíky,JF,CBD,paletové vozíky do skladu,ruční,elektrický,BFZ,paletizační vozík,s váhou,prodloužené,zkrácený,deltalift,BFG,BF,BFQ,paletový vozík do auta,BFL,paletovací vozík,DB,vozík,s brzdou,paletovací vozíky,s tiskárnou,speciální,s rychlozdvihem

Paletové vozíky JF s nůžkovým zdvihem NABÍZENÉ v provedení s manuálním i elektrickým zdvihem. Paletové vozíky JF jsou ideální k ergonomické manipulaci s materiálem, výška zdvihu 800mm. Výhodná kombinace paletového vozíku a pracovního stolu. Paletové vozíky JF jsou osazeny kvalitní hydraulikou a kvalitním třístupňovým pístem. S paletovým vozíkem lze do výšky zdvihu 200mm standardně pohybovat, nad 200mm se pohyb v prostoru zaaretuje pro zajištění stability a zvedá se do stanovené výšky zdvihu.

Paletové vozíky — S VÁHOU A TISKÁRNOU

ŠTÍTKY: paletové vozíky do skladu,s váhou a tiskárnou,paletovací vozíky,paletový vozík na euro palety,WF,s váhou,CBD,ruční,paletizační vozíky,vozík,BFG,s brzdou,mechanický,paletový vozík do auta,standartdní,DB,prodloužené,zkrácený,BFB,paletizační vozík,BFQ,BFZ,paletovací vozík,deltalift,speciální,BFL,s tiskárnou,s rychlozdvihem,JF,BFS,BF6,elektrický,BF.

prodloužené,DB,paletizační vozík,paletovací vozíky,BFG,WF,paletizační vozíky,s brzdou,s váhou,speciální,standartdní,BFB,CBD,BFL,BFS,BFQ,BF,mechanický,JF,deltalift,elektrický,BFZ,s váhou a tiskárnou,paletové vozíky do skladu,BF6,paletový vozík na euro palety,paletovací vozík,s rychlozdvihem,zkrácený,paletový vozík do auta,ruční,vozík,s tiskárnou

Paletové vozíky určené pro zvážení přepravovaného břemene. Paletový vozík BF6-7 je opatřen integrovaným vážícím systémem s kvalitním podsvíceným displayem. Pod vidlicemi jsou rozmístěny 4 citlivé tenzometrické snímače hmotnosti s přesností 0,5kg. Maximální nosnost je 2000kg. Paletový vozík BF6-8 je oproti paletovému vozíku BF6-7 navíc opatřen zabudovanou termotiskárnou pro vytištění zvážené hmotnosti nákladu.

Galerie Obrázků

Nůžkové paletové vozíky Kladkostroj - Lanový i Elektrický Paletový vozík Vysokozdvižný vozík Paletový vozík s váhou Paletové vozíky Vysokozdvižné vozíky Skladové vozíky, rudly Zdvihací plošiny a stoly

O PaletovéVozíky.INFO

K čemu slouží PaletovéVozíky.INFO ?
Tento web je určen všem, kdo potřebují získat základní informace o produktech z kategorie manipulační technika. Nevíte co je to paletový vozík, nebo vysokozdvižný vozík? Jaké jsou druhy paletových vozíků nebo vysokozdvižných vozíků, a podle čeho si takový paletový vozík či vysokozdvižná vozík vybrat? Zde najdete základní informace v kostce. Manipulační technika, to je paletový vozík, vysokozdvižný vozík, a jiné stroje, které Vám ulehčují manipulaci s těžkými břemeny, a šetří tak váš čas a energii.

Manipulační technika

vysokozdvižné vozíky,zdvihací plošiny,zdvihací stůl,manipulační technika,paletový vozík,zdvohací stoly,vysokozdvižný vozík,zdvihací plošina,paletové vozíky

Paletové vozíky

paletové vozíky do skladu,paletovací vozíky,paletový vozík na euro palety,ruční,elektrický,paletizační vozíky,prodloužené,WF,zkrácený,BFB,mechanický,s váhou a tiskárnou,s tiskárnou,standartdní,s rychlozdvihem,paletovací vozík,CBD,speciální,BFQ,BFL,paletizační vozík,vozík,s brzdou,BF,BFG,BF6,paletový vozík do auta,deltalift,s váhou,DB,JF,BFS,BFZ

Vysokozdvižné vozíky

elektrické,mechanické,palety,stohování,paleta,Vysokozdvižný vozík,ještěrky,triplex,ještěrka,manipulační technika,vysokozdvižka,vysokozdvižky,Vysokozdvižné vozíky,diesel,Čelní vysokozdvižný vozík,duplex,europalet,deltalift